Ajutor demontare injector la 530D 2002
Imi putesti spune si mie daca ati incercat sa scoateti injectoarele de la vreun 530D , pe mine m-a obosit mai mult decat zapada,ma chinui de 6 ore sa scot un injector care curge pe retur si cand pun contactul arunca motorina pe retur de nu se poate, daca dau la cheie masina nu porneste si tot la acelasi injector curge motorina pe retur. Am altul bun dar cum al scot pe asta vechi ca l-am ciocanit, l-am apucat cu clestele si degeaba, parghie nu pot sa fac pentru ca ,capacul de la tacheti e din plastic si mi-e fruica sa nu al sparg. Dati-mi si mie o idee ceva cumva
