Treci peste conţinut

  • Welcome Back Anonymous!
  • Acum este Mie Iun 24, 2026 10:02 pm
  • Prima pagină ‹ Auto BMW (tot ce tine de BMW) ‹ Electronica
  • Schimbă dimensiunea fontului
  • Versiune printabilă

Xenoane

Scheme Electrice si Electronice, Modificari ,Explicatii...Probleme...
Scrie un răspuns
2 mesaje • Pagina 1 din 1
  • Reclama

Xenoane

Mesajde johnnybtd » Mar Ian 12, 2010 8:17 am

Salutare. Ce condensator(de ce valoare) sa pun sa nu-mi dea eroare.
Astazi imi sosesc xenoanele alea Voltex.
johnnybtd
 
Mesaje: 60
Membru din: Lun Noi 30, 2009 8:53 pm
Sus

Re: Xenoane

Mesajde admin » Mar Ian 12, 2010 10:35 pm

2200uf / 25v
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 108
Membru din: Vin Oct 02, 2009 12:12 pm
Locaţie: Bucuresti
  • Site web
Sus


Scrie un răspuns
2 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la Electronica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

www.walipet.ro
phpBB Dashboard
  • Autentificare
  • Înregistrare
  • FAQ
Google


Linkuri:
  • Prima pagină
  • Echipa • Şterge toate cookie-urile forumului • Ora este UTC + 2
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | proGravity v3.0.4 - Design by Ika © 2009 ShadowFlames Development Translation/Traducere: phpBB România