Pagina 1 din 1

Xenoane

MesajScris: Mar Ian 12, 2010 8:17 am
de johnnybtd
Salutare. Ce condensator(de ce valoare) sa pun sa nu-mi dea eroare.
Astazi imi sosesc xenoanele alea Voltex.

Re: Xenoane

MesajScris: Mar Ian 12, 2010 10:35 pm
de admin
2200uf / 25v