http://forum.valipet.ro/
Xenoane
http://forum.valipet.ro/viewtopic.php?f=13&t=35
Pagina
1
din
1
Xenoane
Scris:
Mar Ian 12, 2010 8:17 am
de
johnnybtd
Salutare. Ce condensator(de ce valoare) sa pun sa nu-mi dea eroare.
Astazi imi sosesc xenoanele alea Voltex.
Re: Xenoane
Scris:
Mar Ian 12, 2010 10:35 pm
de
admin
2200uf / 25v