Treci peste conţinut

  • Welcome Back Anonymous!
  • Acum este Mie Iun 24, 2026 4:48 pm
  • Prima pagină ‹ Auto Alte Marci (Orice alta marca de Autovehicul) ‹ Diverse
  • Schimbă dimensiunea fontului
  • Versiune printabilă

Mercedes E200

Aici Postati tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii
Scrie un răspuns
4 mesaje • Pagina 1 din 1
  • Reclama

Mercedes E200

Mesajde sorin » Mar Feb 23, 2010 11:57 am

Salut ,incepand de azi sunt fericitul posesor al unui MERCEDES E200 Argintiu din 1996 care arata si functioneaza perfect (din punctul meu de vedere) si am postat aici pentru ca nu stiu cum sa incep, doresc sa stiu cat mai multe despre el adica intretinere, uleiuri mai bune, la cat sa schimb diverse consumabile ... pentru ca am de gand sa-l tin ceva timp. Mi-am dorit masina asta de cativa ani si in sfarsit o am.Vreau si eu sa imi fac o interfata de diagnostic sa pot vedea eventualele probleme care ar aparea.Daca puteti va rog sa ma ajutati sau poate mai e cineva pe aici care se pricepe sau are Mercedes sa facem un schimb de Pareri, Impresii, Probleme rezolvate sa stiu si eu de ce anume trebuie sa ma feresc si la ce trebuie sa ma astept :D
sorin
 
Mesaje: 23
Membru din: Dum Feb 07, 2010 2:37 pm
Sus

Re: Mercedes E200

Mesajde sorin » Mar Feb 23, 2010 12:04 pm

Am uitat sa spun ca e recarosat in 2001 in urma unui accident din cate am aflat si acum arata ca alea noi ;)
mercedes E200 recarosat.JPG
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
sorin
 
Mesaje: 23
Membru din: Dum Feb 07, 2010 2:37 pm
Sus

Re: Mercedes E200

Mesajde valipet » Mar Feb 23, 2010 12:25 pm

Salut ! .Frumoasa Masina, Am un Prieten Care are si el una Gri inchis poate reusesc sa va pun in legatura si atunci ai cu cine sa discuti referitor la modelul asta de Mercedes.
O zi Placuta in Continuare!
Avatar utilizator
valipet
Site Admin
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Feb 08, 2010 3:38 pm
Sus

Re: Mercedes E200

Mesajde sorin » Vin Feb 26, 2010 9:46 pm

Ok, astept, daca are tot Mercedes e ok ca facem schimb de experienta.
sorin
 
Mesaje: 23
Membru din: Dum Feb 07, 2010 2:37 pm
Sus


Scrie un răspuns
4 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

www.walipet.ro
phpBB Dashboard
  • Autentificare
  • Înregistrare
  • FAQ
Google


Linkuri:
  • Prima pagină
  • Echipa • Şterge toate cookie-urile forumului • Ora este UTC + 2
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | proGravity v3.0.4 - Design by Ika © 2009 ShadowFlames Development Translation/Traducere: phpBB România
cron