Pagina 1 din 1

Mercedes E200

MesajScris: Mar Feb 23, 2010 11:57 am
de sorin
Salut ,incepand de azi sunt fericitul posesor al unui MERCEDES E200 Argintiu din 1996 care arata si functioneaza perfect (din punctul meu de vedere) si am postat aici pentru ca nu stiu cum sa incep, doresc sa stiu cat mai multe despre el adica intretinere, uleiuri mai bune, la cat sa schimb diverse consumabile ... pentru ca am de gand sa-l tin ceva timp. Mi-am dorit masina asta de cativa ani si in sfarsit o am.Vreau si eu sa imi fac o interfata de diagnostic sa pot vedea eventualele probleme care ar aparea.Daca puteti va rog sa ma ajutati sau poate mai e cineva pe aici care se pricepe sau are Mercedes sa facem un schimb de Pareri, Impresii, Probleme rezolvate sa stiu si eu de ce anume trebuie sa ma feresc si la ce trebuie sa ma astept :D

Re: Mercedes E200

MesajScris: Mar Feb 23, 2010 12:04 pm
de sorin
Am uitat sa spun ca e recarosat in 2001 in urma unui accident din cate am aflat si acum arata ca alea noi ;)
mercedes E200 recarosat.JPG

Re: Mercedes E200

MesajScris: Mar Feb 23, 2010 12:25 pm
de valipet
Salut ! .Frumoasa Masina, Am un Prieten Care are si el una Gri inchis poate reusesc sa va pun in legatura si atunci ai cu cine sa discuti referitor la modelul asta de Mercedes.
O zi Placuta in Continuare!

Re: Mercedes E200

MesajScris: Vin Feb 26, 2010 9:46 pm
de sorin
Ok, astept, daca are tot Mercedes e ok ca facem schimb de experienta.