Pagina 1 din 1

De Vanzare BMW 520I E39

MesajScris: Joi Noi 12, 2009 9:06 pm
de gaby
BMW 520I 24valve dublu Vanos, Rosu, Stare Perfecta de functionare ,cutie manuala 5+1.
6Airbaguri, Plasma, Alarma,pret 6500E discutabil.
Pentru detalii suplimentare Contactati-ma telefonic la nr:0761788102 , 0728788102
gabyBMW.JPG

Re: De Vanzare BMW 520I E39

MesajScris: Lun Noi 30, 2009 9:58 pm
de Cristi
Salut!,E frumoasa culoarea dar totusi nu pentru E39, si pretul e ca la targ mai lasi ceva la ea? ca am o gagica care vrea BMW .da-mi un PM.

Re: De Vanzare BMW 520I E39

MesajScris: Vin Dec 04, 2009 8:50 pm
de admin
De ce nu folositi PM sau telefonul pentru discutii de genul asta?, Pare mai interesant pe Forum?

Re: De Vanzare BMW 520I E39

MesajScris: Sâm Feb 27, 2010 5:05 pm
de victor
Mai este de actualitate? , parca ma bate gandul sa-mi iau un fier la pretul asta mai ales ca arata bine. Deci care esti cu BMWul ?

Re: De Vanzare BMW 520I E39

MesajScris: Sâm Feb 27, 2010 5:21 pm
de valipet
Masina s-a vandut de mult, imi pare rau!